Rimmel Stay Matte – recenzja kosmetyku

rimmel-podklad-rozswietlajacyGłówną zaletą produktu Rimmel Stay Matte jest jego dostępność w wielu nawet bardzo jasnych odcieniach. Sprzedawany jest w wygodnych plastikowych tubkach ułatwiających aplikację. Podkład w płynie ma bardzo gęstą konsystencję, która przypomina mus. Pozwala to znacznie łatwiej i dokładniej rozprowadzić go po twarzy. Bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonałości i jest niezwykle wydajny. Wystarczy mała kropelka fluidu, aby doskonale pokryć całą cerę.

Jego konsystencje sprawia wrażenie jakby fluid został wymieszany z pudrem. To połączenie sprawia, że świetnie matuje cerę i nie dopuszcza do świecenia się. Nie wymaga używania dodatkowo pudrów matujących, gdyż już sam w sobie posiada doskonały efekt. Niestety w połączeniu z pudrem podkreśla wszelkie niedoskonałości skóry i uwidacznia wszystkie włoski. Do tego nieestetycznie zbiera się w zgięciach na przykład przy nosie.

Nawet po kilku godzinach Rimmel Stay Matte pozostaje na skórze w doskonałym stanie. Niestety uwidacznia wszelkie suche skórki. Podkład bardzo dobrze łączy się z naturalnym kolorem skóry i nie daje efektu maski. Posiada przyjemny zapach a na skórze prezentuje się całkiem porządnie. Świetnie kryje jednak pamiętać należy o odpowiednim nawilżeniu skóry przed zastosowaniem.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *